Akcesoria i elementy montażowe - MJPERZ | Pokrycia dachowe, materiały budowlane
Hurtowania pokryć dachowych oraz materiałów budowlanych. Zajmujemy się sprzedażą elementów konstrukcyjnych, również przygotowujemy blachę na życzenie klienta. Posiadamy szeroką gamę produktów od Polskich producentów w wielu kolorach. Dodatkowo świadczymy usługi utylizacji eternitu.
pokrycia dachowe, systemy rynnowe, materiały budowlane, stolarka okienna, folie, docieplenia, obróbki blacharskie, parapety, utylizacja eternitu, konstrukcje stalowe, blacha, blacha płaska, dachówka, cegła, rynny, okna dachowe, dachu, wykonawstwo, realizacja, hurtownia, materiały budowlane, zakład usługowy, Ostrów Wielkopolski
1092
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1092,bridge-core-2.1.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-20.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default
 

AKCESORIA I ELEMENTY MONTAŻOWE

mdm®NT

W zakładzie mdm®NT w Bielsku-Białej wytwarzane są nowoczesne membrany dachowe, folie paroizolacyjne, mikroporowaty film dyfuzyjny, monolityczny film TPU oraz akcesoria dachowe: taśmy kalenicowe i kominowe, wywietrzniki kalenicowe, akcesoria z tworzyw sztucznych, taśmy reperacyjne do membran i folii dachowych oraz innowacyjny kominek wentylacyjny VIRTUM®.

 

Zakład mdm®NT w Wojciechowie specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy akcesoriów dachowych: koszy dachowych, spinek do dachówek, klamer montażowych, systemów przeciwśniegowych i elementów komunikacji dachowej.

Den Braven

Każdego roku Den Braven produkuje dla odbiorców na całym świecie setki milionów sztuk puszek pian montażowych, kartuszy uszczelniaczy lub klejów, aerozoli technicznych i artykułów budowlanych podobnego typu. Grupę Den Braven tworzy obecnie 8 zakładów produkcyjnych i 23 regionalne oddziały handlowe. Nieustanny rozwój sieci dystrybucji zapewnia nam globalne pokrycie rynku.

 

Na osiągnięty sukces rynkowy składają się wysokie nakłady na badania i rozwój w połączeniu z nowczesną i efektywną produkcją, jak również elastyczność w dopasowywaniu oferty produkcyjnej do potrzeb rynkowych. Jesteśmy globalną organizacją, lecz dzięki skutecznej decentralizacji potrafimy myśleć i działać lokalnie.

ADW

ADW ma ugruntowaną pozycję na rynku wyrobów bitumicznych, mas hydroizolacyjnych i środków grzybobójczych. Jest również współtwórcą opatentowanego systemu obniżania zapylenia w górnictwie, który ma również zastosowanie przy wydobywaniu rud, w kamieniołomach i wszędzie tam, gdzie pracom urobkowym towarzyszy zapylenie.

 

Potencjał produkcyjny przedsiębiorstwa stanowią hale produkcyjne, hale i wiaty magazynowe, obiekty gospodarcze, budynek administracyjny, place składowe, drogi i parkingi.

Info-GLOBAL

Najważniejszym kryterium działalności Info-GLOBAL Fastening® jest zapewnianie wysokiej jakości oferowanych produktów. Proces produkcji wszystkich wyrobów podlega ścisłej kontroli jakości na każdym jego etapie, począwszy od niezależnych międzynarodowych laboratoriów specjalizujących się w kontroli wkrętów, skończywszy na laboratorium zakładowym. Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami surowca, a także dzięki wykorzystaniu nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie maszyn, moce produkcyjne oraz oferowana jakość spełniają nawet najwyższe wymagania Klientów.

 

Oferta firmy zawiera m.in. wkręty farmerskie, do łączenia blach, do drewna i betonu  i montażowe.

Wkręt-met

Klimas Wkręt-met zapewnia niezbędne elementy montażowe. Jest największym polskim producentem wysokiej jakości technik zamocowań: śrub, gwoździ, kołków rozporowych, wkrętów ciesielskich, wkrętów farmerskich, kotew chemicznych oraz innych elementów złącznych.

 

Od wielu lat wyznacza standardy w dziedzinie technik zamocowań. Firma ma w swojej ofercie m.in. wkręty do mocowania w elementach PCV, łączniki do montażu okien i drzwi, kołki rozporowe ramowe, łączniki do izolacji termicznych będące istotnym elementem domów pasywnych, wkręty hartowane i ciesielskie do drewna, wkręty samowiercące i samogwintujące do blach i pokryć dachowych, wkręty farmerskie, kotwy chemiczne i mechaniczne, śruby metryczne i wkręty do drewna, zamocowania do technologii kartonowo-gipsowych.