blachodachówka Budmat - MJPERZ | Pokrycia dachowe, materiały budowlane
Hurtowania pokryć dachowych oraz materiałów budowlanych. Zajmujemy się sprzedażą elementów konstrukcyjnych, również przygotowujemy blachę na życzenie klienta. Posiadamy szeroką gamę produktów od Polskich producentów w wielu kolorach. Dodatkowo świadczymy usługi utylizacji eternitu.
pokrycia dachowe, systemy rynnowe, materiały budowlane, stolarka okienna, folie, docieplenia, obróbki blacharskie, parapety, utylizacja eternitu, konstrukcje stalowe, blacha, blacha płaska, dachówka, cegła, rynny, okna dachowe, dachu, wykonawstwo, realizacja, hurtownia, materiały budowlane, zakład usługowy, Ostrów Wielkopolski
1138
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1138,bridge-core-2.1.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-20.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default
 

BLACHODACHÓWKA BUDMAT

VENECJA

Venecja. Pierwsza w rodzinie. Od niej wszystko się zaczęło. To efekt pracy nad najlepszym dachem modułowym w Polsce i w Europie.

 

5 dolnych fal i 6 wierzchołków sprawiają, że Venecja podkreśla urodę klasycznych budynków.

 

Montaż ze spinką – stosowany tylko w dachu modułowym Venecja – to gwarancja najbardziej estetycznego pokrycia dachowego. Dzięki spince wkręty mocujące są niewidoczne.

 

Podwinięcie dolnej krawędzi arkusza to rozwiązanie zapewnia lepszy spływ wody z powierzchni dachu, a tym samym zapobiega jej zaleganiu. Ponadto łączenia poprzeczne na dachu są niewidoczne.

BUDMAT_Murano

MURANO

Klasycznie czy Murano? Dach dla odważnych budynków. Murano to synonim nowoczesności. Designerski kształt dla śmiałych budynków. 5 płaskich powierzchni i 6 wypukłych fal sprawiają, że Murano to synonim nowoczesności.

 

Dach postępu – żyjemy w czasach, w których kosmos się kurczy, a człowiek niedługo wyląduje na Marsie. Od dachu także wymagaj postępu. Murano to ultranowoczesne rozwiązania i design.

RIALTO

Technologia dla stylu. Szyk i ultranowoczesna technologia. Razem tworzą niesamowity duet. Czeka Cię występ wszechczasów. Dach, który doda klasy każdemu budynkowi. Wyróżnia go 5 fal dolnych i 5 fal górnych. Elegancja to Rialto.

 

Aż 283 m² dachu na jednej palecie. Na jednej palecie pomieszczone zostały 352 lekkie arkusze dachu – pozwala to na pokrycie aż 283 m2 dachu.

BUDMAT_Belaa_Sara

BELLA SARA

Dla budynków, które chcą być wiecznie piękne. 6 fal dolnych i 7 wierzchołków sprawiają, że Bella Sara to piękno i uroda dla każdego budynku.

 

Mniejsze straty materiału. Bella Sara posiada najmniejsze arkusze spośród wszystkich dachów modułowych Budmat. To sprawia, że montaż dachu jest najbardziej oszczędny.

FERRARA

Jeden lekki arkusz to aż 8 tradycyjnych dachówek. Wygląd Ferrary – 4 fale dolne i 5 wierzchołków – przywodzi na myśl klasyczne dachy z ceramiki. Ferrara to elita wśród dachów.

 

Gwarantowana powtarzalność koloru. Każda powłoka Ferrary to gwarancja powtarzalność koloru – niezależnie od partii materiału. Jako jedyni w Europie posiadamy pisemną gwarancję powtarzalności koloru od ArcelorMittal oraz od SSAB.

BUDMAT_akcesoria

Akcesoria dachowe

Kompletny Dach Modułowy to nie tylko blachodachówka. To także akcesoria, dzięki którym Twój dom stanie się wyjątkowy.

 

  • gąsiory dachowe
  • stalowe listwy startowe
  • wiatrownice
  • pasy nadrynnowe
  • i wiele innych

BLACHODACHÓWKI POD WYMIAR

ARIA

Jedna z najbardziej eleganckich blachodachówek na polskim rynku.

 

Z łatwością dopasujesz pokrycie dachowe do elewacji budynku i jego otoczenia. Aria to szeroka paleta kolorów, a także kształt, który podkreśli urodę każdego budynku.

blachodachówka
bladodachówka

SARA

Blachodachówka Sara to jedna z najbardziej rozpoznawalnych oraz renomowanych blachodachówek na rynku. Sara dostępna jest w jednym z wielu kolorów. Dzięki temu idealnie wkomponuje się w otaczającą architekturę.

ZEFIR

Jedna z najbardziej ekonomicznych blachodachówek dostępnych na polskim rynku. Zefir posiada wydłużony moduł – to sprawia, że jest to najbardziej ekonomiczna blachodachówka na rynku.

 

Łączymy trwałość z estetyką, łatwość montażu z kolorystyką. Zefir to piękny dach na wiele lat.

blachodachówka