Blachodachówki Pruszyński | MJPerz
Hurtowania pokryć dachowych oraz materiałów budowlanych. Zajmujemy się sprzedażą elementów konstrukcyjnych, również przygotowujemy blachę na życzenie klienta. Posiadamy szeroką gamę produktów od Polskich producentów w wielu kolorach. Dodatkowo świadczymy usługi utylizacji eternitu.
pokrycia dachowe, systemy rynnowe, materiały budowlane, stolarka okienna, folie, docieplenia, obróbki blacharskie, parapety, utylizacja eternitu, konstrukcje stalowe, blacha, blacha płaska, dachówka, cegła, rynny, okna dachowe, dachu, wykonawstwo, realizacja, hurtownia, materiały budowlane, zakład usługowy, Ostrów Wielkopolski
552
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-552,bridge-core-2.1.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-20.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default
 

BLACHODACHÓWKA PRUSZYŃSKI

Blachodachówka Pruszyński to nowoczesne i praktyczne rozwiązanie w dziedzinie pokryć dachowych, łączące w sobie wysoką jakość wykonania z estetyką i funkcjonalnością. Blachodachówki Pruszyński są odporne na korozję, ekstremalne warunki pogodowe i długoletnie użytkowanie. Ich lekka, ale wytrzymała konstrukcja sprawia, że są one idealne zarówno dla nowych budynków, jak i projektów renowacyjnych. Bogata paleta kolorystyczna i różnorodność wzorów umożliwiają dopasowanie do wielu stylów architektonicznych, zapewniając jednocześnie łatwość montażu i minimalizację kosztów.

Blachodachówki panelowe Pruszyński

Blachodachówka modułowa (panelowa) to obecnie jeden z najpopularniejszych materiałów w dziedzinie lekkich pokryć dachowych. Jej wygląd nawiązuje do estetyki tradycyjnej dachówki ceramicznej. Modele takie jak Szafir czy blachodachówka Modus Pruszyński stanowią również doskonałe rozwiązanie do wymiany istniejącej pokrywy dachowej na nową. Jest lekka i nie obciąża konstrukcji dachu, w przeciwieństwie do cięższych dachówek ceramicznych lub betonowych. Równocześnie pozwala osiągnąć szeroki zakres efektów wizualnych, co czyni ją idealnym wyborem do pokryw dachowych w różnych stylach – od tradycyjnego po nowoczesny, w tym również styl góralski i skandynawski. Ta wszechstronność to tylko jedna z zalet blachodachówek panelowych od firmy Pruszyński.

Pruszyński – pokrycia dachowe dla wymagających

Blachodachówka to eleganckie i trwałe pokrycie dachowe, będące jednocześnie jednym z najlżejszych materiałów dekarskich. Jest prawie 10-krotnie lżejsza niż dachówka ceramiczna, co sprawia, że nie trzeba budować pod nią ciężkiej i bardziej kosztownej konstrukcji więźby. Nowoczesne blachodachówki, w tym płaskie, dostępne w arkuszach od firmy Pruszyński wykonane są z najwyższej jakości blachy, która jest dodatkowo chroniona powłokami ochronnymi, zapewniając trwałość i estetyczne wykończenie. Dzięki swoim zaletom stanowią uniwersalne rozwiązanie do różnych rodzajów budynków, w tym domów jedno- i wielorodzinnych, budynków gospodarczych, obiektów sakralnych oraz są doskonałe do renowacji starych dachów.

Modele blachodachówek Pruszyński

W naszej ofercie można znaleźć wiele przykładów pokrycia dachowego od firmy Pruszyński. Blachodachówki płaskie to przykład wygodnego rozwiązania, które zdobywa wielką popularność. Jego nowoczesny wygląd podkreśli nowatorski charakter budynku, a trwała konstrukcja wytrzyma dziesięciolecia. Warto zwrócić uwagę również na blachodachówki Modus Pruszyński. Dopasuje się do dachu każdego kształtu – nawet w przypadku skomplikowanych projektów. Szafir to model blachodachówki, który zachwyca klientów klasycznym kształtem przypominającym dachówki ceramiczne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.