Blacha trapezowa Ostrów Wielkopolski | MJPerz
Potrzebują Państwo blachy trapezowej? To idealne pokrycie dachów i elewacji. Nasza firma oferuje blachy najwyższej jakości w Ostrowie Wielkopolskim!
pokrycia dachowe, systemy rynnowe, materiały budowlane, stolarka okienna, folie, docieplenia, obróbki blacharskie, parapety, utylizacja eternitu, konstrukcje stalowe, blacha, blacha płaska, dachówka, cegła, rynny, okna dachowe, dachu, wykonawstwo, realizacja, hurtownia, materiały budowlane, zakład usługowy, Ostrów Wielkopolski
1176
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1176,bridge-core-2.1.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-20.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default
 

blachy trapezowe i panele dachowe

BLACHY TRAPEZOWE

Pruszyński – profile dachowe

Blachy trapezowe to ekonomiczny materiał do krycia dachów i elewacji. Szeroki wybór profili – od wysokości 6 mm do 200 mm – oraz rodzajów blachy (ocynkowane, powlekane) pozwala na różnorodne zastosowanie ich na dachach i elewacjach, bramach i ogrodzeniach oraz konstrukcjach nośnych w budownictwie indywidualnym i przemysłowym.

Oferowane przez nas blachy trapezowe z Ostrowa Wlkp. charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością, sztywnością konstrukcji i ekonomicznością zastosowania

 

Zastosowania blachy trapezowej

 

Zastosowanie:

  • krycie dachów,
  • krycie elewacji,
  • jako element konstrukcji,
  • jako materiał na ogrodzenia,
  • jako ściany i dachy garaży.

 

Tworzone przez nas blachy trapezowe z Ostrowa Wlkp. produkowane są z blachy stalowej ocynkowanej, alucynkowej i powlekanej lub aluminiowej powlekanej (blachy w grubościach od 0,50 do 1,50 mm). Różnorodność w wyborze blachy i jej grubości otwiera drzwi do wielu projektów, nawet tych najbardziej skomplikowanych i pracochłonnych. Nasza blacha trapezowa wyróżnia się na tle konkurencji jakością, trwałością i możliwościami zastosowania.

 

Wysokiej jakości blacha trapezowa – Ostrów Wielkopolski

 

Nasi pracownicy to prawdziwi eksperci od pracy z blachami trapezowymi, dlatego na życzenie klienta, mogą wykonać modyfikacje. W celu poprawienia właściwości akustycznych obiektu, w którym stosowane są profile trapezowe, możliwe jest ich perforacja. W załączonych przekrojach pokazane są propozycje perforacji dla danego profilu. Jeśli zależy Państwu na zakupieniu blachy trapezowej w Ostrowie Wielkopolskim, która spełni wszystkie oczekiwania, zapraszamy do kontaktu. Wspólnie możemy wybrać najlepszy produkt.

 

Warto zaznaczyć, że nasze blachy trapezowe z Ostrowa Wielkopolskiego produkowane są zgodnie z normą PN-EN 14782 i znakowane znakiem CE.

blachy trapezowe
blachy trapezowe
blachy trapezowe

Budmat

Blachy trapezowe, faliste i elewacyjne są niezastąpionym rozwiązaniem na dach budynku, jego odwodnienie lub elewację. To szlachetny materiał dostępny w wielu kolorach i wzorach. Na rynku szczególnie wyróżniają się stalowe okładziny ścienne i dachowe wykonywane z naszych blach trapezowych i falistych. To właśnie te pokrycia dachowe dostępne w Kępnie i Pleszewie gwarantują dobrą izolację cieplną budynku oraz wysoką pochłanialność dźwięków.

 

Filc – bariera antykondensacyjna to sposób na kondensację pary wodnej wewnątrz budynków z nieizolowanym dachem. Zastosowanie filcu zapobiega szkodom wyrządzonym przez kondensację poprzez zatrzymanie i późniejsze odparowanie wilgoci.

Ochrona elektrolityczna – zatrzymuje procesy korozyjne w stali. Materiałem bazowym do produkcji blach powlekanych jest blacha stalowa pokryta cynkiem lub alucynkiem. Powłoka cynku zapewnia podwójną osłonę i jest zarówno efektywną zaporą przeciw kwasom, jak i stwarza elektrolityczną ochronę w obszarach przecięć i miejscach ewentualnych uszkodzeń powłoki cynku.

PANELE DACHOWE NA RĄBEK

Pruszyński

Blachy na tzw. rąbek stojący są jedną z najstarszych technologii stosowanych w budownictwie. Teraz możemy zaproponować nowoczesne rozwiązanie w tradycyjnym znanym od lat kształcie blach z rąbkiem stojącym.

 

  • Panele produkowane są na dowolną długość w zależności od potrzeb Klienta.
  • Łączenie paneli odbywa się na zatrzask bez konieczności zaginania rąbka.
  • Każdy panel posiada gotowe otwory montażowe ułatwiające mocowanie do konstrukcji.
  • Zastosowanie wzdłużnego profilowania na panelach ma za zadanie ograniczyć ewentualne pofalowanie powierzchni na skutek rozszerzalności termicznej materiału.
  • Maszynowo wycięte zamki (w opcji dla paneli PD 510P-S, PD 510T-S i PD 510F-S, PS 510 NANO*) pozwalają na montaż na listwie startowej.

 

​* – panel PD 510 NANO występuje tylko w wersji z wycięciem do montażu na listwie startowej.

panele dachowe na rąbek
akcesoria dachowe

Panele Karo Pruszyński

Jest to propozycja dla Klientów, którzy chcą, by ich dach wyglądał oryginalnie. Panele Karo dzięki swojemu ponadczasowemu kształtowi doskonale prezentują się zarówno na obiektach zabytkowych, jak i również na budynkach o nowoczesnej stylistyce. Prezentowana blacha trapezowa o ciekawym kształcie, przypominającym jeden z kolorów w kartach, pięknie zaprezentuje się na nietypowym dachu zabytkowej budowli. Mocne łączenia i świetnie wykończona powierzchnia zewnętrzna są charakterystyczne dla tej blachy trapezowej, które będą chroniły budynek przed dostaniem się deszczu, śniegu i przed porywistym wiatrem.

Panele oferowane są w trzech rozmiarach wraz z potrzebnymi listwami startowymi oraz elementami mocującymi – haftrami. Ta solidna blacha trapezowa o niespotykanym kształcie, w rękach fachowców będzie częścią wspaniałej konstrukcji.

Budmat panele dachowe

Artystyczny minimalizm na dachu.

 

Panele to pokrycia dachowe dostępne w Kępnie i Pleszewie wyróżnia klasyczna oraz prosta forma. Sprawdzą się na dachach nowoczesnych i zabytkowych. Są lekkie i wymagają lżejszej konstrukcji dachu, co optymalizuje koszty realizacji. Panele dachowe dzięki charakterystycznym rąbkom oraz specjalnym przetłoczeniom dodatkowo usztywniają dach. To sprawia, że pokrycie jest piękne oraz wyjątkowo trwałe.

panele