Systemy rynnowe Bryza | MJPerz
Hurtowania pokryć dachowych oraz materiałów budowlanych. Zajmujemy się sprzedażą elementów konstrukcyjnych, również przygotowujemy blachę na życzenie klienta. Posiadamy szeroką gamę produktów od Polskich producentów w wielu kolorach. Dodatkowo świadczymy usługi utylizacji eternitu.
pokrycia dachowe, systemy rynnowe, materiały budowlane, stolarka okienna, folie, docieplenia, obróbki blacharskie, parapety, utylizacja eternitu, konstrukcje stalowe, blacha, blacha płaska, dachówka, cegła, rynny, okna dachowe, dachu, wykonawstwo, realizacja, hurtownia, materiały budowlane, zakład usługowy, Ostrów Wielkopolski
1891
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1891,bridge-core-2.1.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-20.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default
 

SYSTEMY RYNNOWE BRYZA

Przedstawiamy ofertę firmy Bryza, której systemy rynnowe to połączenie zaawansowanej technologii i innowacyjnych konceptów. Każdy element jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, aby zapewnić szczelność i wytrzymałość. Zarówno rury spustowe czy trójniki, jak i tak drobne elementy, jak obejmy i haki, są precyzyjnie wymierzone, umożliwiając wygodny montaż i niezawodne działanie.

System rynnowy Bryza STAL

Stalowy rdzeń rynny Bryza jest pokryty aż czterema warstwami ochronnymi, w tym specjalną powłoką poliuretanową, by zabezpieczyć go przed uszkodzeniami. Wyjątkowy jest też jej kształt, zapewniający głębokość nawet 92 mm, doskonale sprawujący się nawet przy intensywnych opadach. Nie tylko rynna dachowa jest innowacyjna, uwagę zwracają również długie narożniki i szerokie złączki, które odpowiadają za nadzwyczajną stabilność konstrukcji. To zabezpieczenie sprawia, że system rynnowy Bryza STAL jest niezawodny w każdych warunkach.

podsufitka

System rynnowy Bryza PVC

Wykonany przez firmę Bryza system rynnowy PVC z pewnością wyróżnia się dzięki niezwykłemu elementowi, stworzonemu, by ułatwić i przyspieszyć montaż rynien: narożnik o regulowanym kącie rozwarcia, od 120 do 145 stopni. To idealne rozwiązanie dla dachów o nietypowym kształcie, eliminujące potrzebę zgrzewania i klejenia narożników. Skorzystanie z oferty systemu rynnowego Bryza PVC to gwarancja sprawnej pracy przy instalacji, a jednocześnie niezawodnego działania przez długi czas. Wybrany materiał cechuje się wyjątkową trwałością i odpornością na uszkodzenia.