Dachówka Roben - MJPERZ | Pokrycia dachowe, materiały budowlane
Hurtowania pokryć dachowych oraz materiałów budowlanych. Zajmujemy się sprzedażą elementów konstrukcyjnych, również przygotowujemy blachę na życzenie klienta. Posiadamy szeroką gamę produktów od Polskich producentów w wielu kolorach. Dodatkowo świadczymy usługi utylizacji eternitu.
pokrycia dachowe, systemy rynnowe, materiały budowlane, stolarka okienna, folie, docieplenia, obróbki blacharskie, parapety, utylizacja eternitu, konstrukcje stalowe, blacha, blacha płaska, dachówka, cegła, rynny, okna dachowe, dachu, wykonawstwo, realizacja, hurtownia, materiały budowlane, zakład usługowy, Ostrów Wielkopolski
851
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-851,bridge-core-2.1.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-20.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default
 

DACHÓWKA RÖBEN

Dachówka ceramiczna BERGAMO

Płaska dachówka idealnie odpowiadająca aktualnym trendom budowlanym, preferującym minimalizm zwartych w formie budynków przykrytych nieskomplikowanym dachem, równie prostym co całość bryły.

 

To właśnie kształt dachówki w połączeniu z uznanymi od wieków walorami ceramiki sprawia, że jest optymalnym wyborem dla tych inwestorów, którzy stawiają na nowoczesne budownictwo, ale nie rezygnują z wysokiej jakości.

wizualizacja domu -dachy i okna dachowe
dom widok na dach

Dachówka ceramiczna PIEMONT

Klasyczny design z nowoczesnym akcentem spłaszczonej fali sprawia, że dobrze komponuje się z bryłami budynków utrzymanych zarówno w bardziej tradycyjnej jak i współczesnej stylistyce.

 

Doskonała zarówno na nowe, jak i remontowane dachy, ułatwia krycie trudnych miejsc połaci takich jak kosze, o czym decyduje duża przesuwność – zaleta techniczna wyróżniająca dachówki tego systemu.

Dachówka ceramincza MONZAplus

MONZAplus uosabia najwyższy standard jakości o nienagannej perfekcyjnej powierzchni pokrytej kolorową angobą. Zawdzięcza popularność dużemu rozmiarowi.

 

MONZAplus zawdzięcza popularność dużemu rozmiarowi. Szybszy oraz sprawniejszy montaż pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Dodatkową zaletą tej dachówki są nowe „ząbki”, które umieszczone są przy bocznej krawędzi dachówki. Gwarantują łatwe, stabilne i trwałe przypięcie do łaty za pomocą większości klamer dostępnych na rynku.

dom widok na dach i okna dachowe
dachówki na kościele

Dachówka ceramiczna BORNHOLM

Dachówka o kształcie litery S, inaczej nazywana holenderką. Doskonały wybór w przypadku obiektów bardziej tradycyjnych, nawiązujących do stylistyki klasycznej i zabytkowej.

 

Spodoba się również tym, którym podoba się klasyczna, wyraźna fala.

Dachówka ceramiczna FLANDERN

Elegancka ceramiczna dachówka Flandern z delikatnym łukowatym wgłębieniem i mocno zaznaczoną falą pasuje do wszystkich stylów architektonicznych.

 

Dzięki zastosowaniu podwójnego zamka z powodzeniem może być użyta na pokrycie dachów o niemal każdej formie i stopniu nachylenia połaci.

FLANDERN
ELSASS

Dachówka ceramiczna ELSASS

Dachówka, którą wykorzystywano na pokryciach budynków gospodarskich oraz wielkich posiadłości.

 

Co ciekawe, jako pierwsza została wyprodukowana maszynowo już w roku 1881. Dziś na nowo odkryto jej rustykalny urok, który zawdzięcza równoległym, proporcjonalnie umieszczonym wgłębieniom. Ożywia wygląd pokrycia dachowego zarówno domów jednorodzinnych jak i większych obiektów.

Dachówka ceramiczna RHEINLAND

Dachówka Rheinland harmonizuje z każdym stylem architektonicznym i łagodzi wygląd połaci dachu.

 

Charakterystyczną cechą tej dachówki jest jej płaskie wgłębienie. Zamek i stopka są precyzyjnie dopasowane, a tolerancja przesuwu dachówki wynosi 80 mm.

RHEINLAND
FLANDERNPLUS

Dachówka ceramiczna FLANDERNPLUS

Duża powierzchnia dachówki FLANDERNplus sprawia, że jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku rozległych połaci dachu.

 

10 sztuk dachówek wystarczy, by ułożyć 1m2 pokrycia dachowego, co znacznie redukuje zużycie materiału i skraca czas montażu.

Akcesoria

Nasz dostawca, firma Roben, oferuje również szeroki wybór akcesoriów.