Dachówka - MJPERZ | Pokrycia dachowe, materiały budowlane
Hurtowania pokryć dachowych oraz materiałów budowlanych. Zajmujemy się sprzedażą elementów konstrukcyjnych, również przygotowujemy blachę na życzenie klienta. Posiadamy szeroką gamę produktów od Polskich producentów w wielu kolorach. Dodatkowo świadczymy usługi utylizacji eternitu.
pokrycia dachowe, systemy rynnowe, materiały budowlane, stolarka okienna, folie, docieplenia, obróbki blacharskie, parapety, utylizacja eternitu, konstrukcje stalowe, blacha, blacha płaska, dachówka, cegła, rynny, okna dachowe, dachu, wykonawstwo, realizacja, hurtownia, materiały budowlane, zakład usługowy, Ostrów Wielkopolski
992
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-992,bridge-core-2.1.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-20.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default

DACHÓWKI

Dachówka to tradycyjne i trwałe pokrycie dachowe, które od dawna stanowi nieodłączny element architektury budynków na całym świecie. To rozwiązanie nie tylko pełni funkcję ochronną przed warunkami atmosferycznymi, ale również nadaje estetykę i unikalny wygląd każdemu projektowi budowlanemu.

 

W naszej ofercie posiadamy dachówki trzech renomowanych firm: Roben, Creator oraz Braas. W portfolio tych producentów znajdziemy szeroką gamę dachówek min. dachówki ceramiczne oraz dachówki betonowe. Dachówki betonowe wyróżniają się trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne, co sprawia, że są idealne w rejonach o trudnych warunkach klimatycznych. Dachówki ceramiczne natomiast charakteryzują się estetyką i klasycznym wyglądem, co sprawia, że są często wybierane do projektów, które wymagają stylowego wykończenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.