Dachy Krotoszyn | MJPerz
Hurtowania pokryć dachowych oraz materiałów budowlanych. Zajmujemy się sprzedażą elementów konstrukcyjnych, również przygotowujemy blachę na życzenie klienta. Posiadamy szeroką gamę produktów od Polskich producentów w wielu kolorach. Dodatkowo świadczymy usługi utylizacji eternitu.
pokrycia dachowe, systemy rynnowe, materiały budowlane, stolarka okienna, folie, docieplenia, obróbki blacharskie, parapety, utylizacja eternitu, konstrukcje stalowe, blacha, blacha płaska, dachówka, cegła, rynny, okna dachowe, dachu, wykonawstwo, realizacja, hurtownia, materiały budowlane, zakład usługowy, Ostrów Wielkopolski
1647
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1647,bridge-core-2.1.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-20.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default

Ekspert od dachów w Krotoszynie

Nasza firma proponuje szeroki wybór produktów i usług budowlanych. Przede wszystkim zadbamy kompleksowo o dachy w Krotoszynie, oferując projekty przebudowy, dachówki, papy i rynny. Dzięki piętnastu latom doświadczenia możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy ekspertami od kwestii dachów. Zapewniamy najwyższej jakości materiały i produkty, w tym blachodachówki.

Mocne blachodachówki do domów w Krotoszynie

Blachodachówka to materiał, który w krajobrazie Polski od lat staje się coraz popularniejszy. Nie jest to zaskakujące, kiedy weźmie się pod uwagę liczne zalety tego produktu. Jego montaż jest łatwy i błyskawiczny, a po zainstalowaniu świetnie spełnia swoje zadanie. Dobrze znosi nieprzyjazne warunki pogodowe i promieniowanie UV, a także silny wiatr czy mocny deszcz. Wiemy, że Klienci mają różne oczekiwania, dlatego przygotowaliśmy szeroki asortyment blachodachówek. Dzięki temu każdy może wybrać wymarzony kształt i kolor, dopasowując go do swojego domu i stylu. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele modeli blachodachówki. Zachęcamy do zakupu.

Projekty dachów w Krotoszynie

Nasza firma zajmuje się także projektami dekarskimi. Możemy zaplanować dach w Krotoszynie na istniejącym budynku lub na dopiero powstającym. Wystarczy podać nam podstawowe informacje i wymiary, a także przedstawić swoją wymarzoną wizję dachu. Zrobimy wszystko, żeby gotowy projekt spełniał jej założenia.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług dachowych mieszkańców Krotoszyna.