Gięcie obróbek blacharskich | Blacha na obróbki blacharskie | MJPerz
Nasza firma oferuje fachowe cięcie i gięcie blach. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych profesjonalnymi obróbkami blacharskimi.
pokrycia dachowe, systemy rynnowe, materiały budowlane, stolarka okienna, folie, docieplenia, obróbki blacharskie, parapety, utylizacja eternitu, konstrukcje stalowe, blacha, blacha płaska, dachówka, cegła, rynny, okna dachowe, dachu, wykonawstwo, realizacja, hurtownia, materiały budowlane, zakład usługowy, Ostrów Wielkopolski
1495
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1495,bridge-core-2.1.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-20.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default
 

OBRÓBKI BLACHARSKIE

 

PROFESJONALNE GIĘCIE BLACH

Cięcie i gięcie obróbek blacharskich

Świadczymy usługi w zakresie cięcia i gięcia blach w Kaliszu. Możemy pochwalić się latami doświadczenia w obróbkach blacharskich w Kaliszu i ponad tysiącem wykonanych projektów. Produkujemy obróbki blacharskie na życzenie klienta z bogatej oferty blach płaskich. Maksymalna długość naszych obróbek to 6 m (6000 mm). Maksymalna grubość giętych przez nas blach na obróbki blacharskie wynosi 1,25 mm. Posiadamy dwie giętarki do blachy płaskiej od renomowanego producenta. Dzięki temu sprzętowi jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu w kwestii obróbek blacharskich.

zagniatarka kafelek
Obróbki blacharskie

Obróbki blacharskie w Kaliszu

Dzięki naszemu wyposażeniu, a także umiejętnościom i doświadczeniu, potrafimy wykonać każde zlecenie. Jesteśmy ekspertami w cięciu i gięciu obróbek blacharskich w Kaliszu. Wykonujemy:

  • parapety
  • kalenice płaski
  • wiatrownice
  • pasy nadrynnowe i podrynnowe,
  • obróbki koszowe
  • narożniki zewnętrzne i wewnętrzne

Jesteśmy w stanie wykonać również inne elementy zaliczane do obróbek blacharskich. Zapewniamy najwyższą jakość wytwarzanych produktów.

Gięcie blach w Kaliszu

Zajmujemy się fachową obróbką blacharską. To usługa, która znajduje zastosowanie w wielu branżach. Nasi klienci reprezentują między innymi firmy budowlane, motoryzacyjne oraz produkujące sprzęt RTV i AGD. Cięcie i gięcie blach, które wykonujemy, świetnie sprawdza się przy tworzeniu wielu urządzeń i konstrukcji, w tym do produkcji rur i rynien, części karoserii samochodowych, maszyn przemysłowych, a nawet struktur budynków. Zapraszamy do kontaktu! Nasze gięcie blach i obróbki blacharskie w Kaliszu zapewniają świetne efekty w każdym przypadku.