Okna dachowe DAKEA | MJPerz
Hurtowania pokryć dachowych oraz materiałów budowlanych. Zajmujemy się sprzedażą elementów konstrukcyjnych, również przygotowujemy blachę na życzenie klienta. Posiadamy szeroką gamę produktów od Polskich producentów w wielu kolorach. Dodatkowo świadczymy usługi utylizacji eternitu.
pokrycia dachowe, systemy rynnowe, materiały budowlane, stolarka okienna, folie, docieplenia, obróbki blacharskie, parapety, utylizacja eternitu, konstrukcje stalowe, blacha, blacha płaska, dachówka, cegła, rynny, okna dachowe, dachu, wykonawstwo, realizacja, hurtownia, materiały budowlane, zakład usługowy, Ostrów Wielkopolski
1868
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1868,bridge-core-2.1.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-20.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default
 

Okna dachowe Dakea

Budują Państwo dom lub planują zmianę okien w obiekcie, w którym obecnie mieszkają? Jeśli tak, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W sprzedaży mamy szeroki wybór okien połaciowych DAKEA. To atrakcyjne i funkcjonalne produkty, które doskonale pasują do nowoczesnego budownictwa. Proponowane przez nas modele wyróżniają się specjalną konstrukcją – pozwala ona na optymalne zagospodarowanie przestrzeni na poddaszu. W ofercie znajdują okna dachowe DAKEA zarówno do dachów spadzistych, jak i płaskich. Zachęcamy do sprawdzenia całego asortymentu.

Okna połaciowe – drewniane i plastikowe

Oferujemy okna dachowe DAKEA drewniane i plastikowe. Te pierwsze wyprodukowane zostały z sosny nordyckiej. Wyróżnia je wyjątkowa trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Mamy drewniane modele dwu- i trzyszybowe, z centralną i podwyższoną osią obrotu, a także sterowane automatycznie. Z kolei produkty z tworzyw sztucznych stanowią doskonały wybór dla osób, którym zależy na łatwym utrzymaniu ich w czystości. Wszystkie okna dachowe DAKEA dostępne są w różnych rozmiarach.

AURA kołnierze do okien

Dlaczego warto zdecydować się na okna dachowe DAKEA?

Okna połaciowe to najlepsze rozwiązanie do każdego użytkowego poddasza, ponieważ pozwalają na odpowiednie doświetlenie wnętrza światłem słonecznym. Poza tym gwarantują właściwą wentylację pomieszczeń znajdujących się na najwyższej kondygnacji budynku. Okna dachowe DAKEA charakteryzują się również dobrą izolacją akustyczną i cieplną, są odporne na czynniki zewnętrzne (w tym np. warunki atmosferyczne i uszkodzenia), a do tego dobrze wyglądają.

Dlaczego warto zdecydować się na okna dachowe DAKEA?

W ofercie mamy szeroki wybór akcesoriów do okien połaciowych marki DAKEA. Wśród nich wyróżnić można kołnierze, folie paroizolacyjne oraz zestawy oblachowania. Sprzedajemy też żaluzje, rolety wewnętrzne (zaciemniające i przyciemniające), osłony zewnętrzne (markizy, rolety zewnętrzne i solarne), a także moskitiery.