Papy Bauder | MJPerz
Hurtowania pokryć dachowych oraz materiałów budowlanych. Zajmujemy się sprzedażą elementów konstrukcyjnych, również przygotowujemy blachę na życzenie klienta. Posiadamy szeroką gamę produktów od Polskich producentów w wielu kolorach. Dodatkowo świadczymy usługi utylizacji eternitu.
pokrycia dachowe, systemy rynnowe, materiały budowlane, stolarka okienna, folie, docieplenia, obróbki blacharskie, parapety, utylizacja eternitu, konstrukcje stalowe, blacha, blacha płaska, dachówka, cegła, rynny, okna dachowe, dachu, wykonawstwo, realizacja, hurtownia, materiały budowlane, zakład usługowy, Ostrów Wielkopolski
1819
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1819,bridge-core-2.1.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-20.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default
 

PAPY BAUDER

Dostarczamy klientom bitumiczne papy Bauder, w tym samoprzylepne (BauderTEC) i szybkozgrzewalne (BauderTHERM). Dużym atutem tych materiałów budowlanych jest możliwość łączenia ich ze sobą. Papy samoprzylepne są chętnie wybierane ze względu na to, że ich montaż nie zajmuje dużo czasu i jest czysty. Do układania tego materiału nie ma konieczności stosowania palnika spawalniczego. Produkty te nadają się do uszczelniania dachów nawet o skomplikowanych kształtach. Z kolei Bauder papy szybkozgrzewalne zawierają samoprzylepny bitum elastomerowy, który szybko się aktywuje, dzięki czemu materiały po kilku sekundach są gotowe do użycia.

papy_w_technologii
papy_w_technologii_syntan_ICOPAL

Nawierzchniowe papy Bauder

Warstwa wierzchniego krycia hydroizolacji musi gwarantować doskonałe zabezpieczenie przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Dotyczy to w szczególności wiatru, opadów deszczu i śniegu czy promieniowania słonecznego. Papy nawierzchniowe Bauder to najwyższej jakości produkty, które zapewniają wymaganą ochronę. W sprzedaży mamy zgrzewalne i samoprzylepne materiały elastomerobitumiczne oraz polimerobitumiczne. Oprócz nich dostarczamy też Bauder papy nawierzchniowe odporne na duże obciążenia (BauderKARAT), przenikanie korzeni (BauderSMARAGD, BauderPLANT E), a także neutralizujące zanieczyszczenia (BauderKARAT Air+).

Bauder – papy podkładowe

W naszym asortymencie znajdą Państwo duży wybór podkładowych pap Bauder. Używa się ich głównie w celach ochronnych, stabilizujących i izolacyjnych. Produkty te zabezpieczają przed przenikaniem wody do wnętrza obiektu budowlanego. Materiały podkładowe stanowią podłoże dla papy nawierzchniowej. Montuje się je na dachach płaskich oraz skośnych wszelkiego typu budynków, w tym domów jednorodzinnych, a także dużych obiektów mieszkalnych i komercyjnych. W połączeniu z innymi materiałami papy podkładowe Bauder to gwarancja odpowiedniej ochrony przed szkodliwymi czynnikami pogodowymi. W sprzedaży mamy wersje elastomerobitumiczne – samoprzylepne i zgrzewalne.

papy_fireSmart_ICOPAL
papy_specjalistyczne_ICOPAL

Paroizolacje

W ofercie mamy papy paroizolacyjne Bauder. Wyprodukowane są one z materiałów, które w dużym stopniu zmniejszają przenikanie pary wodnej przez pokrycie dachowe. Ponadto są trwałe i zapewniają bezpieczeństwo użytkownikom danego obiektu budowlanego. Paroizolacje montowane są od wewnętrznej części izolacji. Jeśli zostały wykonane prawidłowo, gwarantują wysoką szczelność i nie dopuszczają do przedostawania się pary wodnej do termoizolacji budynku. Bitumiczne i elastomerobitumiczne paroizolacyjne papy Bauder dostępne są w wersji zgrzewalnej oraz samoprzylepnej. Produkty te nadają się do montażu np. na blasze trapezowej (BauderTHERM DS 1 DUO, BauderTEC DBR) i dachach kompaktowych (BauderKOMPAKT DSK). Poza tym stosuje się je jako tymczasową hydroizolację (BauderTEC KSD z drobnoziarnistą posypką).