Papy dachowe Icopal | MJPerz
Hurtowania pokryć dachowych oraz materiałów budowlanych. Zajmujemy się sprzedażą elementów konstrukcyjnych, również przygotowujemy blachę na życzenie klienta. Posiadamy szeroką gamę produktów od Polskich producentów w wielu kolorach. Dodatkowo świadczymy usługi utylizacji eternitu.
pokrycia dachowe, systemy rynnowe, materiały budowlane, stolarka okienna, folie, docieplenia, obróbki blacharskie, parapety, utylizacja eternitu, konstrukcje stalowe, blacha, blacha płaska, dachówka, cegła, rynny, okna dachowe, dachu, wykonawstwo, realizacja, hurtownia, materiały budowlane, zakład usługowy, Ostrów Wielkopolski
1812
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1812,bridge-core-2.1.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-20.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default
 

PAPY IZOBUD

W asortymencie naszej hurtowni znajdą Państwo szeroki wybór materiałów firmy Izobud. Wśród produktów wyróżnić można papy Izobit wykonane w technologii DUO – Premium 53 DUO, Standard 52 DUO, Optima 52 DUO oraz Baza 4 DUO. Pierwsze trzy wymienione produkty stosuje się jako wierzchnią warstwę w pokryciach dachowych jedno- i wielowarstwowych, a także w dachach balastowych. Z kolei ostatnia papa Izobud wykorzystywana jest jako warstwa podkładowa. Używa się jej też w izolacjach przeciwwodnych i przeciwwilgociowych oraz do izolacji posadzek, tarasów, wylewek, balkonów czy fundamentów. Wymienione papy Izobud wyróżniają się wysoką jakością i gwarantują doskonałą ochronę dachu przed działaniem wilgoci i wody.

papy_w_technologii
papy_w_technologii_syntan_ICOPAL

Papy wierzchniego krycia Izobud

Sprzedajemy wysokiej jakości Izobud papy nawierzchniowe. Wykonane są one z materiałów wyróżniających się trwałością, wytrzymałością mechaniczną, odpornością na niską i wysoką temperaturę oraz promieniowanie słoneczne. Niektóre z oferowanych przez nas pap wierzchniego krycia (np. Super Fireproof W-PYE 250 S 52 SBS) mają właściwości ograniczające rozprzestrzenianie się ognia i rozwoju dymu. Produkty z naszego asortymentu sprawdzą się w szczególności do wykonywania wierzchnich warstw w jedno- i wielowarstwowych pokryciach dachowych, a także pod ciężkie zabezpieczenia (np. w dachach balastowych).

Izobud – papy podkładowe

W ofercie mamy szeroki wybór wysokiej jakości, termozgrzewalnej papy podkładowej Izobud. Produkty dostępne w naszej hurtowni zrobione zostały z asfaltowej masy (modyfikowanej elastomerem SBS) i poliestrowej osnowy, która zapewnia im wytrzymałość i stabilność wymiarową. Papy Izobud stanowią zabezpieczenie przed działaniem wilgoci oraz wody. Z tego względu używa się ich jako warstwy podkładowej w pokryciach dachowych wielowarstwowych, do wykonywania hydroizolacji (typu A i T), a także do izolacji pionowych i poziomych elementów budynków. Ten rodzaj pap Izobud sprawdza się również jako warstwa paroizolacyjna oraz pod ciężkie zabezpieczenia powierzchni zarówno w tradycyjnym, jak i odwróconym układzie.

papy_fireSmart_ICOPAL
papy_specjalistyczne_ICOPAL

Papy specjalne Izobud

W sprzedaży mamy również specjalne papy Izobud. Stosuje się je do realizacji wymagających zadań, gdzie inne materiały nie są wystarczające, ze względu na gorsze parametry. Klienci mogą kupić u nas różne produkty marki Izobud, w tym papy specjalne wykonane w technologii Izobit, w tym:

  • samoprzylepne (np. Super Stick G, Super Stick PV 2.0, Super Stick GV 3, Super Stick AL, Super Stick V i Super Stick TOP),
  • antykorzenne (np. Garden, Garden 52),
  • mostowe (np. Most),
  • wentylacyjne (np. RenoLine, PP 50/700).