Płyty warstwowe Paneltech | MJPerz
Hurtowania pokryć dachowych oraz materiałów budowlanych. Zajmujemy się sprzedażą elementów konstrukcyjnych, również przygotowujemy blachę na życzenie klienta. Posiadamy szeroką gamę produktów od Polskich producentów w wielu kolorach. Dodatkowo świadczymy usługi utylizacji eternitu.
pokrycia dachowe, systemy rynnowe, materiały budowlane, stolarka okienna, folie, docieplenia, obróbki blacharskie, parapety, utylizacja eternitu, konstrukcje stalowe, blacha, blacha płaska, dachówka, cegła, rynny, okna dachowe, dachu, wykonawstwo, realizacja, hurtownia, materiały budowlane, zakład usługowy, Ostrów Wielkopolski
1910
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1910,bridge-core-2.1.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-20.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default
 

Płyty warstwowe Paneltech

Nasz asortyment obejmuje płyty warstwowe od producenta Paneltech. Firma ta skupia się na tworzeniu przede wszystkim wysokiej jakości systemów lekkiej obudowy. Ich produkty odpowiadają na różne wymagania — wśród oferowanych wariantów z pewnością każdy znajdzie odpowiedni model dla siebie. Zachęcamy do sprawdzenia modeli dostępnych w asortymencie.

Płyta warstwowa ścienna PW PIR-S

Jednym z oferowanych produktów są płyty warstwowe Paneltech PW PIR-S, których rdzeń został wypełniony pianką poliizocyjanurową zapewniającą bardzo dobrą izolację cieplną. Świetnie sprawdzi się do wykonania ścian działowych, a także sufitów podwieszanych. Z powodzeniem można ją wykorzystać podczas budowy ścian w obiektach handlowych, przemysłowych, usługowych oraz rolniczych. Nierzadko tego rodzaju płyty wykorzystuje się w budownictwie mieszkalnym.

Płyta warstwowa ścienna PW PIR-SL (LITE)

Kolejna propozycja od firmy Paneltech to płyta warstwowa wypełniona pianką poliizocyjanurową o nieco mniejszej gęstości, wynoszącej ok. 35 kg/m3. Mimo to zapewnia ona bardzo dobrą izolację cieplną. Trzeba jednak pamiętać, że nie jest to produkt przeznaczony do miejsc, gdzie szczególnie istotną rolę odgrywa estetyka. Sprawdzi się natomiast w magazynach, kontenerach, kurnikach czy oborach.

Płyta warstwowa ścienna PW PIR-SU

Wszędzie tam, gdzie ważny jest ładny wygląd danej przestrzeni, warto wykorzystać płyty warstwowe Paneltech z ukrytym łącznikiem. Modele typu PW PIR-SU są doskonałym wyborem do biur, a także przestrzeni handlowych i usługowych. Nierzadko stosuje się je też w obiektach sportowych i przemysłowych. Jeśli więc szukają Państwo estetycznego, a przy tym skutecznego produktu — płyta PW PIR-SU to dobry wybór.

Płyta warstwowa PW PIR-CH

W ofercie nie mogło zabraknąć płyt warstwowych Paneltech, które oprócz zapewniania bardzo dobrej izolacji cieplnej gwarantują również paroszczelność, a także wodoszczelność. Jest to szczególnie ważne w przypadku poszukiwania odpowiednich płyt do miejsc, gdzie panuje temperatura do minus 25°C. Najczęściej są one stosowane w chłodniach i obiektach przemysłu spożywczego.

Płyta warstwowa PW PUR-D / PIR-D

Oferujemy również płyty warstwowe Paneltech, przeznaczone do wykorzystania podczas budowy dachów i wykonywania pokryć dachowych. Są one wypełnione pianką poliuretanową lub poliizocyjanurową. Wyróżniają się świetną termoizolacyjnością, a także wytrzymałością i dobrymi parametrami ogniowymi. Tego rodzaju produkty mogą być wykorzystywane podczas budowy różnego rodzaju obiektów.

Płyta warstwowa PW PUR/PIR-D AGRO

W asortymencie dostępne są również płyty warstwowe marki Paneltech przeznaczone do zastosowania w obiektach rolniczych. Wewnętrzna okładzina tego rodzaju produktów została wykonana z poliestru zbrojonego włóknem szklanym. Dzięki temu tego rodzaju płyty wyróżniają się bardzo wysoką odpornością na wodę oraz czynniki chemiczne. W związku z tym są często wykorzystywane podczas budowy chlewni, kurników, obór, owczarni, a także różnego rodzaju magazynów.

Płyty warstwowe z rdzeniem ze styropianiu

Dostępne są również płyty warstwowe, których rdzeń został wypełniony styropianem. W ofercie można znaleźć zarówno warianty z widocznym, jak i ukrytym łącznikiem. Tego rodzaju produkty mogą być wykorzystywane w pawilonach handlowo-usługowych, chłodniach, mroźniach, halach magazynowych, a także obiektach przemysłu spożywczego. Płyty warstwowe z rdzeniem ze styropianu od Paneltech to produkty lekkie, trwałe i zapewniające dobrą termoizolację.

Płyty warstwowe z rdzeniem z wełny mineralnej

W asortymencie nie mogło zabraknąć również płyt warstwowych z rdzeniem wypełnionym wełną mineralną. Tego rodzaju elementy sprawdzą się w miejscach, gdzie szczególnie ważna jest ochrona przeciwpożarowa. Oprócz tego są one doceniane też za dobrą izolację akustyczną. Sprawdzą się zarówno w obiektach przemysłowych, jak i handlowych czy usługowych. W razie wątpliwości, na jaki wariant postawić — zapraszamy do kontaktu. Chętnie opowiemy o parametrach każdego z dostępnych wariantów płyt warstwowych od Paneltech.