rynny dachowe BUDMAT - MJPERZ | Pokrycia dachowe, materiały budowlane
Hurtowania pokryć dachowych oraz materiałów budowlanych. Zajmujemy się sprzedażą elementów konstrukcyjnych, również przygotowujemy blachę na życzenie klienta. Posiadamy szeroką gamę produktów od Polskich producentów w wielu kolorach. Dodatkowo świadczymy usługi utylizacji eternitu.
pokrycia dachowe, systemy rynnowe, materiały budowlane, stolarka okienna, folie, docieplenia, obróbki blacharskie, parapety, utylizacja eternitu, konstrukcje stalowe, blacha, blacha płaska, dachówka, cegła, rynny, okna dachowe, dachu, wykonawstwo, realizacja, hurtownia, materiały budowlane, zakład usługowy, Ostrów Wielkopolski
1091
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1091,bridge-core-2.1.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-20.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default
 

RYNNY DACHOWE BUDMAT

System rynnowy PVC ProAqua

Trójwargowa uszczelka – zaprojektowana specjalnie do systemu ProAqua – jest nawet o 50% skuteczniejsza od popularnej na rynku uszczelki dwuwargowej.

 

Przy produkcji ProAqua zostały użyte autorskie rozwiązania, które oszczędzają wodę i energię oraz minimalizują ilość odpadów. Dzięki temu ProAqua podlega w 100% recyklingowi.

 

ProAqua posiada wysoką odporność na zmiany temperatur i promienie UV.

Stalowy system rynnowy Flamingo

Elementy rynien wykonane są z dbałością o najdrobniejszy szczegół i pasują do siebie idealnie. Zupełnie jak dziecięce klocki. To dlatego montaż jest taki łatwy.

 

Produkty GreenCoat RWS są lekkim materiałem konstrukcyjnym, który charakteryzuje piękny połysk. Są bardzo odporne na korozję, promieniowanie UV oraz zarysowania.

 

Elementy Flamingo są tłoczone w specjalnie zaprojektowanych formach, a montaż denka rynny jest tak skuteczny, że go opatentowaliśmy. Zapomnij o przeciekach.

Systemy rynnowe – Flamingo Magnelis

Flamingo Magnelis zapewnia nawet dziesięciokrotnie lepszą ochronę antykorozyjną niż standardowa stal ocynkowana ogniowo. To zasługa domieszki 3% magnezu. Tworzy ona stabilną i mocną powłokę na całej powierzchni blachy i gwarantuje skuteczniejszą ochronę przed korozją niż powłoki o niższej zawartości magnezu.

 

Rynna posiada haki, które z łatwością utrzymują ciężar 75 kg. Jest idealna dla przemysłu i terenów o dużym zasoleniu.