NIAGARA system rynnowy | MJPerz
Hurtowania pokryć dachowych oraz materiałów budowlanych. Zajmujemy się sprzedażą elementów konstrukcyjnych, również przygotowujemy blachę na życzenie klienta. Posiadamy szeroką gamę produktów od Polskich producentów w wielu kolorach. Dodatkowo świadczymy usługi utylizacji eternitu.
pokrycia dachowe, systemy rynnowe, materiały budowlane, stolarka okienna, folie, docieplenia, obróbki blacharskie, parapety, utylizacja eternitu, konstrukcje stalowe, blacha, blacha płaska, dachówka, cegła, rynny, okna dachowe, dachu, wykonawstwo, realizacja, hurtownia, materiały budowlane, zakład usługowy, Ostrów Wielkopolski
1069
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1069,bridge-core-2.1.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-20.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default
 

RYNNY DACHOWE NIAGARA

W ofercie naszej firmy dostępne są metalowe systemy rynnowe NIAGARA. To kompletne produkty, które pasują do każdego dachu. Używa się ich w przypadku nowych, remontowanych i modernizowanych obiektów budowlanych niezależnie od rodzaju zastosowanego pokrycia dachowego. Rynny NIAGARA wyróżniają się wieloma zaletami. Do najważniejszych zaliczamy:

  • odporność na uszkodzenia mechaniczne i korozję,
  • wysoką trwałość koloru,
  • doskonałe właściwości użytkowe przez wiele lat.

 

Metalowe rynny dachowe NIAGARA są głębsze od innych modeli, jakie można znaleźć na rynku. Dzięki temu odbierają większą ilość wody opadowej, a użytkownicy nie muszą martwić się o ich przelanie.

System rynnowy NIAGARA – łatwy montaż

Ważnym elementem systemu NIAGARA są haki combi, które pozwalają na jego zamontowanie bez konieczności rozbierania pokrycia dachowego. Z kolei do połączenia ze sobą rynien i narożników wykorzystuje się specjalną złączkę z uszczelką. Dzięki temu nie trzeba stosować dodatkowych zabezpieczeń. NIAGARA system rynnowy jest łatwy w montażu, co mogą potwierdzić fachowcy z naszej firmy.

NIAGARA system rynnowy – dostępne konfiguracje

Obecnie w naszej ofercie znajduje się kilka różnych konfiguracji rynien NIAGARA. Tak szeroki wybór sprawia, że z pewnością znajdą Państwo odpowiedni dla siebie produkt. Nasze systemy dachowe można wykorzystywać we wszystkich rodzajach obiektów budowlanych, niezależnie od ich przeznaczenia i powierzchni pokrycia. Proponujemy klientom przede wszystkim NIAGARA systemy rynnowe z blach powlekanych, ocynkowanych, tytanowo-cynkowych, z miedzi, stali i aluminium z domieszką tytanu. Dużym zainteresowaniem cieszą się także rynny Tytanium. Produkty sprzedajemy w formie okrągłej i kwadratowej.