Systemy rynnowe Ruukki | MJPerz
Hurtowania pokryć dachowych oraz materiałów budowlanych. Zajmujemy się sprzedażą elementów konstrukcyjnych, również przygotowujemy blachę na życzenie klienta. Posiadamy szeroką gamę produktów od Polskich producentów w wielu kolorach. Dodatkowo świadczymy usługi utylizacji eternitu.
pokrycia dachowe, systemy rynnowe, materiały budowlane, stolarka okienna, folie, docieplenia, obróbki blacharskie, parapety, utylizacja eternitu, konstrukcje stalowe, blacha, blacha płaska, dachówka, cegła, rynny, okna dachowe, dachu, wykonawstwo, realizacja, hurtownia, materiały budowlane, zakład usługowy, Ostrów Wielkopolski
1078
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1078,bridge-core-2.1.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-20.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default
 

RYNNY DACHOWE RUUKKI

Prezentujemy ofertę skandynawskiej firmy, której wyroby stalowe zdobywają uznanie na całym świecie: rynny Ruukki. To najwyższej klasy produkty, które wyróżniają się wytrzymałością, stabilnością i nowoczesną estetyką. Można łatwo dopasować je do budynków wykończonych w różnorodnych stylach. Przedstawiamy dostępne systemy rynnowe Ruukki.

System rynny półokrągłej

Siba. Perfekcyjna harmonia estetyki i funkcjonalności.

Systemy rynnowe Ruukki Siba są odpowiednie zarówno dla domów jednorodzinnych, jak i większych budynków handlowych, rolniczych i przemysłowych. Wysokiej jakości materiały gwarantują precyzję wykonania i wydłużają czas użytkowania. Szeroki wybór kolorów i elementów sprawia, że dla każdego dachu dostępny jest dobrze dopasowany system rynnowy.

System rynny kwadratowej

Siba Square. Dla kontrastu lub spójności z architekturą budynku.

 

Rynny Ruukki Siba Square to odpowiedź na aktualnie panujące trendy w architekturze. Prostokątne rynny nadają fasadzie całkowicie nowy wygląd, dlatego tak chętnie wykorzystywane są przez projektantów. Siba Square oferuje ekscytujący kontrast lub zgodność formy z fasadą budynku.

System rynny ukrytej

Siba Modern. Prostota i minimalizm.

Nowoczesny system rynny ukrytej Ruukki Siba Modern to rozwiązanie przeznaczone do zastosowania na obiektach gdzie rynna wkomponowana jest w bryłę budynku łącząc estetycznie dach bezokapowy z jego elewacją.

 

Zaletą systemu rynny ukrytej Siba Modern jest to, że pozwala on na bezpieczne ukrycie rur spustowych wewnątrz elewacji, a jedynym widocznym elementem całego systemu jest maskownica. Dostępność maskownicy w różnych opcjach wykończenia matowej i satynowej powłoki organicznej, a także w najpopularniejszych kolorach, antracytowym, grafitowym i czarnym, pozwala idealnie dopasować system do koloru i rodzaju pokrycia dachowego zarówno stalowego jak i pokryć betonowych czy ceramicznych.

RUUKKI_maskownica