Termoizolacja Thermano | MJPerz
Hurtowania pokryć dachowych oraz materiałów budowlanych. Zajmujemy się sprzedażą elementów konstrukcyjnych, również przygotowujemy blachę na życzenie klienta. Posiadamy szeroką gamę produktów od Polskich producentów w wielu kolorach. Dodatkowo świadczymy usługi utylizacji eternitu.
pokrycia dachowe, systemy rynnowe, materiały budowlane, stolarka okienna, folie, docieplenia, obróbki blacharskie, parapety, utylizacja eternitu, konstrukcje stalowe, blacha, blacha płaska, dachówka, cegła, rynny, okna dachowe, dachu, wykonawstwo, realizacja, hurtownia, materiały budowlane, zakład usługowy, Ostrów Wielkopolski
817
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-817,bridge-core-2.1.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-20.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default
 

DOCIEPLENIE THERMANO

W naszej ofercie znajdą Państwo płyty termoizolacyjne Thermano. Stanowią one doskonały wybór dla inwestorów szukających skutecznego, a przy tym odpornego na działanie czynników chemicznych oraz mechanicznych docieplenia. Poniżej przedstawiamy dostępne w asortymencie warianty opisywanych produktów wraz z ich zastosowaniem. Bez względu na to, jaki rodzaj budynku chce się ocieplić, na pewno znajdzie się płytę izolacyjną Thermano odpowiednią do konkretnego zastosowania.

Dachy skośne

W asortymencie dostępna jest innowacyjna termoizolacja Thermano stworzona z myślą o izolacji dachów skośnych — zarówno nowych, jak i modernizowanych o dowolny pokryciu. Płyty Thermano świetnie sprawdzą się jako element systemu termoizolacji nakrokwiowej, pozwalającej na uniknięcie problemów z wystąpieniem mostków termicznych.

Dachy skośne
dachy płaskie

Dachy płaskie

Zachęcamy również do sprawdzenia, jak efektywnie wykorzystać termoizolację Thermano do izolacji dachów płaskich — nowych i modernizowanych, na różnych podłożach.

Ściany trójwarstwowe

Oferujemy też nowoczesny system termoizolacji Thermano do izolacji ścian warstwowych w budynkach nowych i modernizowanych.

ściany trójwarstwowe
posadzki

Posadzki

Płyty izolacyjne Thermano idealnie sprawdzają się jako termoizolacja posadzek zarówno ogrzewanych, jak i nieogrzewanych, a także balkonów, tarasów oraz w najbardziej wymagających konstrukcjach tarasów znajdujących się nad ogrzewanymi pomieszczeniami.

THERMANO Agro Ulu

Termoizolacja w budynkach rolniczych również odgrywa bardzo ważną rolę. Montując podsufitkę Thermano Agro, można stworzyć komfortowe warunki termiczne dla chowu oraz zabezpieczyć budynki przed owadami, gryzoniami i skutkami oddziaływania lotnych związków organicznych.

blachy
dachy zielone

Dachy zielone

Płyty termoizolacyjne Thermano są też coraz częściej stosowane podczas budowy dachów zielonych w systemie tradycyjnym, zarówno intensywnym obejmującym drzewa, drzewka, krzewy, jak i ekstensywnym skupiającym się na takich roślinach jak zioła, trawy, mchy i porosty.