VELUX okna dachowe | MJPerz
Hurtowania pokryć dachowych oraz materiałów budowlanych. Zajmujemy się sprzedażą elementów konstrukcyjnych, również przygotowujemy blachę na życzenie klienta. Posiadamy szeroką gamę produktów od Polskich producentów w wielu kolorach. Dodatkowo świadczymy usługi utylizacji eternitu.
pokrycia dachowe, systemy rynnowe, materiały budowlane, stolarka okienna, folie, docieplenia, obróbki blacharskie, parapety, utylizacja eternitu, konstrukcje stalowe, blacha, blacha płaska, dachówka, cegła, rynny, okna dachowe, dachu, wykonawstwo, realizacja, hurtownia, materiały budowlane, zakład usługowy, Ostrów Wielkopolski
906
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-906,bridge-core-2.1.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-20.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default
 

OKNA DACHOWE VELUX

Okna dachowe VELUX od wielu lat cieszą się dużym zainteresowaniem wśród osób budujących domy i inne obiekty budowlane. Wpływ na to ma wiele czynników. Poszczególne modele okien VELUX dachowych są nie tylko estetyczne, lecz również trwałe, odporne na czynniki zewnętrzne, a do tego gwarantują odpowiednią izolację termiczną i akustyczną. Poza tym są one łatwe w montażu i obsłudze. W sprzedaży mamy szeroki wybór produktów marki VELUX. Oferujemy okna dachowe standardowe, z dolnym lub górnym otwieraniem, balkonowe GEL, a także do dachu płaskiego. Proponujemy też zestawy (kombi i kolankowe) oraz lukarny.

Standardowe okna dachowe

Okna dachowe z dolnym otwieraniem polecamy do miejsc, gdzie montujemy okno wysoko, na przykład z powodu wysokiej ścianki kolankowej.

Okna dachowe VELUX z górnym otwieraniem posiadają zintegrowany system wentylacji, a wygodny uchwyt otwierający gwarantuje łatwe otwieranie i zamykanie okna, nawet jeżeli bezpośrednio pod nim znajdują się meble

  • Odporne na każdą pogodę
  • Wentylacja nawet przy zamkniętym oknie
  • Łatwe mycie szyb
  • System Pick&Click!® do samodzielnego montażu rolet
  • Szyba energooszczędna
  • Wyższa izolacyjność dźwiękowa
  • Filtr zatrzymujący kurz i owady
  • Opcjonalnie wodoodporność
  • Pakiet dwu- lub trzyszybowy
VELUX_okna_standardowe
zestaw_VELUX_kombi

Zestaw VELUX kombi

Połączenie dwóch okien w poziomie to najbardziej popularne i stosowane rozwiązanie przez naszych klientów. To świetny sposób na otworzenie przestrzeni. Stwarza wrażenie przestronności poprzez poszerzenie widoku na zewnątrz i zwiększenie ilości światła naturalnego.

 

W ramach zestawu VELUX kombi masz możliwość wybrania dwóch dowolnych okien energooszczędnych z segmentu Standard Plus wraz z kołnierzem uszczelniającym do łączenia okien obok siebie w cenie niższej o 400 zł dla całego zestawu.

Zestaw VELUX kolankowy

Pionowe elementy okienne zwane oknami kolankowymi są przeznaczone do zamontowania bezpośrednio pod oknami dachowymi VELUX. Dzięki temu, że otwór okienny niemal sięga do samej podłogi, zapewniają wspaniały widok oraz optycznie powiększają przestrzeń na poddaszu.

zestaw_VELUX_kolankowe
GAB1785_ex1B 0001

Okno dachowe VELUX balkonowe GEL

Niech Twoje okno dachowe balkonowe VELUX stanie się wyjściem na świat, o jakim marzyłeś. Taras dachowy z oknem VELUX to pełne otwarcie na przestrzeń i radość z ogromnej ilości światła. Dodatkowo pomaga w optymalny sposób wykorzystać przestrzeń na poddaszu.

 

To niezwykłe rozwiązanie w wyjątkowym stylu zapewnia bezpośredni kontakt ze światem zewnętrznym. Montaż możliwy zarówno w dachu ze ścianką kolankową jak i bez

Lukarna dachowa VELUX

Lukarna dachowa VELUX to innowacyjna alternatywa dla klasycznej lukarny. Będzie doskonałym rozwiązaniem w przypadku renowacji lub adaptacji poddasza – pomoże przekształcić ciasne i ciemne wnętrze w komfortowe, pełne światła dziennego i świeżego powietrza miejsce do życia.

 

W przeciwieństwie do tradycyjnej lukarny, montaż nowoczesnego rozwiązania VELUX nie wiąże się z nadbudową dodatkowej konstrukcji na dachu. Okna instalowane są wyżej dzięki zastosowaniu nowych, innowacyjnych kołnierzy.

lukarna_dachowa_VELUX
plaskie_okna_VELUX

Okno do płaskiego dachu

Sferyczny moduł szklany VELUX został wykonany w unikalnej technologii CurveTech. Zakrzywione, odporne na zarysowania szkło skutecznie usuwa wodę, liście i inne zanieczyszczenia. W ten sposób okno doprowadza do pomieszczenia jeszcze więcej światła i zapewnia doskonały widok na zewnątrz.

 

Okno ewakuacyjne VELUX otwierane ręcznie do kąta 60° zapewnia wygodne wyjście na dach. Dla większego bezpieczeństwa w podwójnym pakiecie szybowym zastosowano od wewnątrz szybę klejoną. Okno należy wyposażyć w przezroczystą lub matową kopułę

 

Okna oddymiające do płaskiego dachu zapewniają drożność dróg ewakuacyjnych i pożarowych, odprowadzając dym i ciepło z płonącego budynku, ponadto gwarantują również możliwość codziennej wentylacji pomieszczenia.

 

Kopuła VELUX to nowoczesna wersja klasycznego wykończenia okna do płaskiego dachu, doskonale sprawdza się w biurach, szpitalach, warsztatach i budynkach mieszkalnych.

VELUX akcesoria

W ofercie posiadamy markizy, rolety zewnętrzne, rolety dekoracyjne oraz moskitiery. Dobór odpowiednich akcesoriów do okien dachowych VELUX pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa domowników i poprawę estetyki wnętrza. Wspomniane elementy chronią też przed mocnym światłem słonecznym, nagrzewaniem się poddasza i insektami. Oprócz tego ograniczają zewnętrzne hałasy, a nawet przyczyniają się do zmniejszenia strat energii grzewczej.

VELUX_akcesoria