Wavin rynny Kanion | MJPerz
Hurtowania pokryć dachowych oraz materiałów budowlanych. Zajmujemy się sprzedażą elementów konstrukcyjnych, również przygotowujemy blachę na życzenie klienta. Posiadamy szeroką gamę produktów od Polskich producentów w wielu kolorach. Dodatkowo świadczymy usługi utylizacji eternitu.
pokrycia dachowe, systemy rynnowe, materiały budowlane, stolarka okienna, folie, docieplenia, obróbki blacharskie, parapety, utylizacja eternitu, konstrukcje stalowe, blacha, blacha płaska, dachówka, cegła, rynny, okna dachowe, dachu, wykonawstwo, realizacja, hurtownia, materiały budowlane, zakład usługowy, Ostrów Wielkopolski
894
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-894,bridge-core-2.1.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-20.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default
 

WAVIN rynny Kanion

RYNNY KANION WAVIN

Firma Wavin oferuje rynny Kanion, czyli nowoczesne i niezawodne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających. Jest idealnie dopasowane do potrzeb, solidne i wytrzymałe, a także estetycznie dopełniające wygląd budynku. Systemy rynnowe Kanion Wavin odprowadzają wodę szybko, chroniąc dach i ściany przed działaniem wilgoci – są przy tym trwałe i nie niszczeją przez długi czas.

Szeroka oferta systemów rynnowych Kanion

 

Rynny Kanion Wavin występują w 5 kolorach i w 5 rozmiarach, dlatego bez problemu dopasujesz ją do każdego dachu i elewacji. Po wyborze odpowiednich elementów można łatwo przejść do montażu. Precyzyjne wykonanie sprawia, że instalacja systemu rynnowego Kanion Wavin jest prosta, a gotowa konstrukcja wyróżnia się dokładnością i stabilnością. Oryginalne wzornictwo, trwałe i modne kolory, skuteczna ochrona przed zarysowaniami, wgnieceniami, korozją i odkształceniami powoduje, że nawet po latach eksploatacji rynna Kanion Wavin wygląda elegancko.

Estetyka i elegancja

 

Oryginalne wzornictwo, trwałe i modne kolory, brak zarysowań, wgnieceń, korozji i odkształceń powoduje, że nawet po latach eksploatacji rynna Kanion wygląda elegancko.

Stabilny i mocny profil rynny Kanion

 

Zastosowanie specjalnych rozwiązań konstrukcyjnych oraz wzmocnień w postaci charakterystycznych wywinięć zewnętrznych i wewnętrznych profilu powoduje, że rynna jest usztywniona i nie odkształca się. Wywinięcie wewnętrzne dodatkowo zapobiega wychlapywaniu wody na elewację. Potwierdzeniem wysokiej jakości jest znak budowlany „B”, a także nagrody i wyróżnienia. System rynnowy Kanion Wavin produkowany jest z materiału barwionego w masie z użyciem najwyższej jakości komponentów, co gwarantuje odporność na korozję oraz zachowanie równomiernego koloru przez wiele lat.

Jakość na wysokim poziomie

 

Potwierdzeniem wysokiej jakości jest znak budowlany „B”, a także nagrody i wyróżnienia.

Rynna Kanion produkowana jest z materiału barwionego w masie z użyciem najwyższej jakości komponentów co gwarantuje brak korozji oraz zachowanie równomiernego koloru przez wiele lat.