WAVIN rynny Kanion - MJPERZ | Pokrycia dachowe, materiały budowlane
Hurtowania pokryć dachowych oraz materiałów budowlanych. Zajmujemy się sprzedażą elementów konstrukcyjnych, również przygotowujemy blachę na życzenie klienta. Posiadamy szeroką gamę produktów od Polskich producentów w wielu kolorach. Dodatkowo świadczymy usługi utylizacji eternitu.
pokrycia dachowe, systemy rynnowe, materiały budowlane, stolarka okienna, folie, docieplenia, obróbki blacharskie, parapety, utylizacja eternitu, konstrukcje stalowe, blacha, blacha płaska, dachówka, cegła, rynny, okna dachowe, dachu, wykonawstwo, realizacja, hurtownia, materiały budowlane, zakład usługowy, Ostrów Wielkopolski
894
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-894,bridge-core-2.1.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-20.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default
 

WAVIN rynny Kanion

RYNNY KANION WAVIN

Szeroka oferta

 

Rynna Kanion występuje w ofercie w 5 popularnych kolorach i w 5 rozmiarach. Dlatego dopasujesz ją do każdego dachu i do każdej elewacji.

Estetyka i elegancja

 

Oryginalne wzornictwo, trwałe i modne kolory, brak zarysowań, wgnieceń, korozji i odkształceń powoduje, że nawet po latach eksploatacji rynna Kanion wygląda elegancko.

Stabilny i mocny profil rynny

 

Zastosowanie specjalnych rozwiązań konstrukcyjnych oraz wzmocnień w postaci charakterystycznych dla rynny Kanion  wywinięć zewnętrznych i wewnętrznych profilu powoduje, że rynna jest usztywniona i nie odkształca się. Wywinięcie wewnętrzne dodatkowo zapobiega wychlapywaniu wody na elewację.

Jakość na wysokim poziomie

 

Potwierdzeniem wysokiej jakości jest znak budowlany „B”, a także nagrody i wyróżnienia.

Rynna Kanion produkowana jest z materiału barwionego w masie z użyciem najwyższej jakości komponentów co gwarantuje brak korozji oraz zachowanie równomiernego koloru przez wiele lat.